Perfumes.lt laikinai stabdo prekybą Sorvella kvepalais

Kartais taip jau nutinka, kad nerandame bendrų sprendimų turime laikinai sustabdyti arba nutraukti puoselėtus santykius su tiekėju. Nemalonu pranešti, jog laikinai stabdome bendradarbiavimą su Sorvella kompanija ir galėsime pasiūlyti tik ribotą kvepalų gamą ir kuri laikinai nebus papildoma. Dėl kitų produktų – namų kvapų ir purškiamų kvepalų – turime galimybę gana operatyviai gauti iš kito tiekėjo, todėl laikinai paliekame galimybę įsigyti šiuos produktus.

Lapkričio mėnesį išryškėjo tam tikri nesklandumai su tiekejo darbo kokybe: prekių pristatymu, užsakymų pateikimu, mokėjimais ir kt. Tikėjomės, jog tai laikini sutrikimai, bet tenka pripažinti, jog tai tapo sistemine problema. Paaiškinimas, jog pas juos dabar “kažkas neveikia” mūsų visiškai neįtikino. Tarpusavio pokalbiai, susirašinėjimai, mūsų pasiūlyti sprendimo būdai nedavė norimo rezultato. Buvo pažadas išspręsti susidariusią situaciją šią savaitę, bet sprendimo šią savaitę dar neturime, o klientams žadėti ir neištesėti pažadų mes nenorime.

Nusprendėme laikinai sustabdyti bet kokius pirkimus ir nesiūlyti išankstinio užsakymo galimybės savo klientams, o už apmokėtus užsakymus gražinti pinigus. Labai atsiprašome už nepatogumus.

Vietoje Sorvella produkcijos siūlome analogišką Romeron produkciją. Sulaukiame labai gerų atsiliepimų iš kvepalus išbandžiusių klientų, o su šios Turkiškos parfumerijos kompanija nekyla jokių nesklandumų. Netrukus išplėsime produktų gamą ir pasiūlysime daug naujų kvepalų ir kitų produktų.

NERADOTE NORIMOS PREKĖS?

Susisiekite su mumis kontaktų puslapyje nurodytais kontaktais ir padėsime Jums rasti norimą aromatą ar prekę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *